Logo - Věčná naděje VSTUPENKY
English

Festivalový tým

Irma Mrázková

Výkonná ředitelka festivalu, od roku 2011 výkonná ředitelka MHF Třeboňská nocturna, který se v tomto jihočeském městě koná již 18 let, zimní cyklus pak 24 let, a který za tuto dlouhou historii mohl přivítat slavné umělce české i mezinárodní scény. Po studiích na VŠE (obor finance a účetnictví), pravidelných několikaměsíčních pracovních pobytech v zahraničí a následném několikaletém pobytu v Austrálii, pracovala v cestovním ruchu a hotelnictví. Po narození dvou dětí se pak začala věnovat kultuře. Jejím velkým koníčkem je, kromě kultury, cestování.
„Na počátku roku 2020 mi hvězdy předurčily pracovní nabídku, která změní můj život. Opravdu se tak stalo a já s velkou pokorou přijímám tuto výzvu. Festival přináší nelehké téma, nespočet otázek, velké množství inspirativních lidí. Jsem vděčna za tuto výzvu.“
Irma Mrázková

Anna Mašátová

Hudební publicistka, manažerka a PR specialistka, ředitelka hudební konference a festivalu Nouvelle Prague. Je zástupkyní šéfredaktora Kulturního magazínu Uni. V současnosti působí na pozici Head of Communications v Ameba Production (festival Rock for People, Prague Summer Festival, Rock for People Concerts aj.).

Je zakladatelkou agentury AMPromotions, která zastupuje Beatu Hlavenkovou, Báru Zmekovou, Zabelov Group, teepee a další. Zasedá v grantové komisi Ministerstva kultury pro Alternativní hudbu, je členkou dramaturgické rady české proexportní kanceláře SoundCzech.
Anna Mašátová

Petr Nouzovský

Petra Nouzovského, který se řadí mezi nejlepší evropské violoncellisty své generace, můžeme slyšet na mnoha prestižních pódiích (Concertgebouw v Amsterdamu, Festivalový sál Bad Kissingen, Rachmaninovův sál v Moskvě, Herkules Saal v Mnichově). Jeho hra je hodnocena superlativně pro svou svrchovanou technickou noblesu kloubící se s originální hudebně tektonickou výstavbou jím interpretovaných skladeb. Dramaturgem festivalu Věčná naděje je od roku 2020.
Petr Nouzovský
© 2022 Nadační fond VĚČNÁ NADĚJE
Varšavská 714/38, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Kontaktní e-mail: info@vecnanadeje.org
+420 721 585 178 (Irma Mrázková, ředitelka festivalu)